Pozri si naše Možnosti

Nedôveruješ nám, dôveruj našim zákazníkom.

S objednávkou som veľmi spokojná, donáška na čas, jedlo jednoducho výborne 👌! Môžem len odporučiť !

Miriam

Jééééééj, z celého srdiečka vám ďakujeme, nesmierne nás to teší a veľmi sa na vás tešíme pri najbližšom stretnutí :-) Veľmi si vážime vašu recenziu :-) S pozdravom Chutné jedlo
~ Tím Chutne jedlo

Skvelý kurací burger. Donáška top ako vždy. ;-)

Petra

Jééééj. Krásny dník prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme. Veľmi nás teší vaša spokojnosť. Prajeme krásny deň a pozdravujeme :-)
~ Tím Chutne jedlo

Bolo to vynikajúce a nemenila by som nič.

Laura

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme, veľmi si to vážime :-) Prajeme krásny deň, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Dosť dlhá čakacia doba pre mňa. Objednala som o 10:30 a dodanie bolo o 12:35.

Nikola

Dobrý deň prajeme. Ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu, kt. si veľmi vážime. Mrzí nás ale vaša nespokojnosť ohľadom čakacej doby. Po prijatí objednávky sme vám potvrdili orientačný čas doručenia. Vo vašom prípade sme potvrdili čakaciu dobu 2 hodiny, vzhľadom na veľký počet rezervácii s predchádzajúceho dňa. V prípade, že s časom doručenia nesúhlasíte, stačí nás telefonicky kontaktovať a objednávku následne zrušíme. Tieto informácie sú uvedené aj v e-maili :-)
Odporúčame si rezervovať obedík deň vopred.
Prajeme krásny deň.
S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Jedlo bolo naozaj výborné, donáška veľmi rýchla, takže obed sme dostali ešte horúci. Čerstvé suroviny je naozaj cítiť. Určite odporúčame a objednáme si čoskoro opäť :-) Ďakujeme

Dominika

Dobrý deň prajeme. Z celého srdiečka vám ďakujeme :-) Tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami. Prajeme krásny deň. S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Vynikajúce jedlo, príjemná cena ,bezproblémová donáška, mimoriadne priateľský prístup, všetko na jednotku :)

Slavka

Ďakujeme vám z celého srdiečka :-) Veľmi si to vážime :-) Tešíme sa na vás pri ďalšom stretnutí. Prajeme krásny zvyšok dňa. S pozdravom Chutné jedlo ;-)
~ Tím Chutne jedlo

Jedlo chutilo, urcite objedname znovu :-)

Petra

Dobrý večer prajeme. Veľmi pekne vám ďakujeme. Sme veľmi šťastní, že vám chutilo. Prajeme krásny zvyšok večera. S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo