Pozri si naše Možnosti

Nedôveruješ nám, dôveruj našim zákazníkom.

👌👌

Viktor

Krásny deň prajeme :-) Veľmi pekne vám ďakujeme za pozitívnu recenziu, veľmi si to vážime a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) Prajeme krásny deň, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Super

Adriana

Dobrý deň prajeme :-) Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu a ešte viac nás teší vaša spokojnosť :-) Veľmi si to vážime a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) S pozdravom donáška Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

chutné ako vždy:)

Iveta

Dobrý večer prajeme :-) Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu a nesmierne si to vážime :-) Oveľa viac nás teší vaša spokojnosť :-) Tešíme sa na najbližšie stretnutie s vami :-) S pozdravom donáška Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

veľmi chutné jedlo

Ľudmila

Krásny deň prajeme :-) Veľmi si vážime vašu recenziu a ešte viac nás teší vaša spokojnosť :-) Z celého srdiečka vám ďakujeme a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) S pozdravom donáška Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

všetko chutné ako vždy:) wrap s lososom bol výborný

Iveta

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme :-) Nesmierne nás teší vaša spokojnosť a veľmi sa tešíme na najbližšie stretnutie s vami :-) S pozdravom donáška Chutné jedlo :-) Prajeme krásny víkendík :-)
~ Tím Chutne jedlo

dodanie v sľúbený čas a jedlo veľmi chutné, určite nie moja posledná objednávka.
odporúčam

Ulrika

Krásny deň prajeme :-) Veľmi nás teší vaša spokojnosť a z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu :-) Veľmi sa tešíme na najbližšie stretnutie a nech vám padne náš obedík na zdravíčko :-) Prajeme krásny deň, s pozdravom donáška Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Chutný obedík, ktorý nezaťažuje trávenie:)

Iveta

Krásny dník prajeme. Z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu a veľmi nás teší vaša spokojnosť :-) Úplne s vami súhlasíme a zdieľame rovnaký názor ;-) Veľmi sa tešíme na najbližšie stretnutie s vami :-) S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Výborné, chutné a presne na čas...Konečne niečo pre tých, čo sú "v rysovačke" :) len škoda, že objednávka je to limitovaná sumou ináč bez výhrad :)

Eva

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu ale ešte viac nás teší vaša spokojnosť :-) Veľmi si to vážime a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) S pozdravom donáška Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Kvôli vašim obedom sa teším do práce :D :)

Mária

Wááááááááááááááw, krásny dník prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu a za krásne hrejivé slová :-) Nesmierne si to vážime a neskutočne nás to teší :-) Tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí a nech vám padnú naše chutné jedlá na zdravíčko :-) S pozdravom Chutné jedlo
~ Tím Chutne jedlo

Naša najobľúbenejšia donáška :) človek má pri vás pocit, ako keby bol jediný zákazník, super ochota, starostlivosť, ústretovosť a hlavne - chutné jedlo :)

Peter

Jéééééééj, po prečítaní vašej recenzie sa nám vyrútili slzičky šťastia a na malý moment sme mali aj my pocit, že sme jediná donáška v Košiciach :-) Z celého srdca vám tak veľmi ďakujeme a nesmierne si vážime nie len vašu recenziu ale aj vás :-) Robíme to všetko s láskou a vážime si každého jedného zákazníka, pretože všetci sme jeden TÍM a veľká ´´rodina´´ :-) Veľmi sa na vás tešíme pri najbližšom stretnutí :-) S pozdravom Chutné jedlo
~ Tím Chutne jedlo

Veľmi chutné jedlá :) Každý deň sa tešíme na chutný obed:) Príjemný personál :) Len tak ďalej veľká spokojnosť a držíme palce. Prajeme veľa spokojných zákazníkov. Erika

Erika

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu :-) Nesmierne nás teší vaša spokojnosť :-) Robíme to s láskou :-) Veľmi sa na vás tešíme pri najbližšom stretnutí, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Jedlo je neskutočne chutné. Určite si objednám znova. Objednávkový systém je super a donáška bola rýchla.

Mária

Dobrý deň prajeme a z celého srdiečka vám nesmierne ďakujeme za vašu recenziu a ešte viac nás teší vaša spokojnosť :-) Nech vám padne na zdravíčko a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) S pozdravom Chutné jedlo :-) Prajeme krásny deň
~ Tím Chutne jedlo

Jedlo bolo výborné, určite neobjednávame posledný krát. :)

Ľubica

Dobrý deň prajeme. Z celého srdiečka vám ďakujeme, veľmi nás teší vaša spokojnosť a nesmierne si to vážime :-) Tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Dobrý deň, pravidelne si v práci od Vás objednávame jedlo a veľmi nám chutí. Je to nielen zdravé, a ľahké, ale aj vyvážene jedlo a cítime sa po ňom dobre. Presne takáto donáška v Košiciach chýbala a teraz ju máme, nech sa darí :) Zuzana

Zuzana

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu a krásne slová :-) Sme veľmi vďační za vašu spokojnosť :-) Robíme to s láskou a najlepšie ako vieme :-) Tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Opäť raz jednoducho skvelé. Výborné a chutné jedlo a expresne rýchle doručenie. Ďakujem :)

Monika

Jééééj, veľmi pekne vám ďakujeme za vašu recenziu a ešte viac nás teší vaša spokojnosť :-) Tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Super ako vždy 👍😀

Andrea

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme :-) Veľmi sa na vás tešíme pri najbližšom stretnutí :-) S pozravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Spokojnosť na jedničku :-)

Marián

Krásny deň prajeme :-) Veľmi si vážime vašu recenziu a spokojnosť a z celého srdiečka vám ďakujeme :-) Prajeme krásny deň, s pozdravom Chutné jedlo :-) Tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-)
~ Tím Chutne jedlo

Perfektné, chutné, vynikajúce... určite nie naposledy 😊

Monika

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu :-) Veľmi nás teší vaša spokojnosť a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) Prajeme krásny zvyšok dňa, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Výborné, chutné jedlo.

Jana

Ďakujeme z celého srdiečka :-) Sme nesmierne šťastní :-) Tešíme sa na najbližšie stretnutie a prajeme krásny deň :-) S pozdravom Chutné jedlo
~ Tím Chutne jedlo

Jedlo bolo chutne a bezlepkove, o to viac si to cenim.

MIrka

Krásny deň prajeme :-) To my si ceníme váš záujem a ešte viac nás teší vaša spokojnosť, z celého srdiečka vám ďakujeme a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Skvele zdravé jedlo

Lenka

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme za vašu recenziu :-) Veľmi nás teší vaša spokojnosť a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) Prajeme krásny dník, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Spokojná

Adriana

Dobrý deň prajeme. Ďakujeme vám z celého srdiečka a prajeme krásny dník :-) S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Chutné jedlo je naozaj výstižný nazov pre tuto donášku. Chutné, čerstvé a zdravé 🙂

Lucia

Z celéééééého srdiečka vám ďakujeme :-) Sme veľmi šťastní a veľmi si vážime vašu spokojnosť :-) Tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) Prajeme krááásny zvyšok dňa a pozdravujeme ❤️
~ Tím Chutne jedlo

Som veľmi vyberavá v tom čo zjem a toto je neskutočné jedlo! Ste super ❤️ Len a len odporúčam ❤️

Michaela

Waaaaw, toto nás úplne dostalo :-) Z celého srdiečka vám veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na vás pri najbližšom stretnutí :-) Prajeme krásny deň a pozdravujemééé :-)
~ Tím Chutne jedlo

Veľká spokojnosť 👌 výborná chuť jedla 😀donáška včas 👍

Andrea

Ďakujeme vám z celého srdiečka :-) Nesmierne si to vážime, veľmi nás to teší a už teraz sa na vás tešíme pri najbližšom stretnutí :-) Prajeme vám krásny deň a pozdravujemééé :-)
~ Tím Chutne jedlo

S objednávkou som veľmi spokojná, donáška na čas, jedlo jednoducho výborne 👌! Môžem len odporučiť !

Miriam

Jééééééj, z celého srdiečka vám ďakujeme, nesmierne nás to teší a veľmi sa na vás tešíme pri najbližšom stretnutí :-) Veľmi si vážime vašu recenziu :-) S pozdravom Chutné jedlo
~ Tím Chutne jedlo

Skvelý kurací burger. Donáška top ako vždy. ;-)

Petra

Jééééj. Krásny dník prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme. Veľmi nás teší vaša spokojnosť. Prajeme krásny deň a pozdravujeme :-)
~ Tím Chutne jedlo

Bolo to vynikajúce a nemenila by som nič.

Laura

Krásny deň prajeme a z celého srdiečka vám ďakujeme, veľmi si to vážime :-) Prajeme krásny deň, s pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Dosť dlhá čakacia doba pre mňa. Objednala som o 10:30 a dodanie bolo o 12:35.

Nikola

Dobrý deň prajeme. Ďakujeme vám za vašu spätnú väzbu, kt. si veľmi vážime. Mrzí nás ale vaša nespokojnosť ohľadom čakacej doby. Po prijatí objednávky sme vám potvrdili orientačný čas doručenia. Vo vašom prípade sme potvrdili čakaciu dobu 2 hodiny, vzhľadom na veľký počet rezervácii s predchádzajúceho dňa. V prípade, že s časom doručenia nesúhlasíte, stačí nás telefonicky kontaktovať a objednávku následne zrušíme. Tieto informácie sú uvedené aj v e-maili :-)
Odporúčame si rezervovať obedík deň vopred.
Prajeme krásny deň.
S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Jedlo bolo naozaj výborné, donáška veľmi rýchla, takže obed sme dostali ešte horúci. Čerstvé suroviny je naozaj cítiť. Určite odporúčame a objednáme si čoskoro opäť :-) Ďakujeme

Dominika

Dobrý deň prajeme. Z celého srdiečka vám ďakujeme :-) Tešíme sa na ďalšie stretnutie s vami. Prajeme krásny deň. S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo

Vynikajúce jedlo, príjemná cena ,bezproblémová donáška, mimoriadne priateľský prístup, všetko na jednotku :)

Slavka

Ďakujeme vám z celého srdiečka :-) Veľmi si to vážime :-) Tešíme sa na vás pri ďalšom stretnutí. Prajeme krásny zvyšok dňa. S pozdravom Chutné jedlo ;-)
~ Tím Chutne jedlo

Jedlo chutilo, urcite objedname znovu :-)

Petra

Dobrý večer prajeme. Veľmi pekne vám ďakujeme. Sme veľmi šťastní, že vám chutilo. Prajeme krásny zvyšok večera. S pozdravom Chutné jedlo :-)
~ Tím Chutne jedlo