Politika
Chutné jedlo

Slovenské kuracie mäso (chované, zabité a spracované na Slovensku)
 – všetky naše kuracie výrobky obsahujú kvalitné SLOVENSKÉ hydinové mäso zo slovenských fariem. Mäso do našich Burgrov si sami melieme a ochucujeme vlastnými koreninovými zmesami.

Domáce špaldové pečívá – všetky pečivá si sami pečieme. Používame výhradne špaldovú múku. 

Domáce omáčky – všetky naše omáčky si sami vyrábame. Sladíme ich výhradne trstinovým cukrom. Pri omáčkach ako je majonéza alebo tatárska, používame výhradne, z hľadiska bezpečnosti potravín namiesto surových vajec pasterizované vaječné produkty. Výroba vaječných produktov podlieha osobitným hygienickým požiadavkám, ktoré sú definované príslušným nariadením Európskej komisie.

EKO Obaly -  všetky naše obaly sú z obnoviteľných, recyklovaných a kompostovateľných zdrojov. Pomáhame tak chrániť prírodu.

1. Obilniny obsahujúce lepok 2. Kôrovce a výrobky z nich 3. Vajcia a výrobky z nich 4. Ryby a výrobky z nich okrem 5. Arašídy a výrobky z nich 6. Sójové zrná a výrobky z nich okrem 7. Mlieko výrobky z neho (vrátane laktózy) okrem 8. Orechy 9. Zeler a výrobky z neho 10. Horčica a výrobky z nej 11. Sézamové semená a výrobky z nich 12. Kysličník síričitý a síričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10mg/liter vyjadrené  ako SO2