Politika
Chutné jedlo

Slovenské kuracie mäso (chované, zabité a spracované na Slovensku)
 – všetky naše kuracie výrobky obsahujú kvalitné SLOVENSKÉ hydinové mäso zo slovenských fariem. Kuracie mäso na pípravu nugetiek si sami melieme, ochucujeme vlastnými koreninovými zmesami a obaľujeme v našom špeciálnom korenenom trojobale. Rovnako si sami melieme a ochucujeme kuracie mäso aj na prípravu do Burgrov. Chrumkavé obaľované sekané mäsko obaľujeme v našej špaldovej zmesi. 

Domáce špaldové žemle – žemle na Burgre si sami pečieme. Používame výhradne špaldovú múku.

Slovenské syry – v našich Burgroch používame výhradne Slovenské syry. Vďaka tomu sú zárukou vysokej kvality.

Domáce zemiakovo krokety – na výrobu našich originálnych zemiakových krokiet používame kvalitnú odrodu zemiakov. Zemiakové krokety si ručne formujeme a tak každá jedna kroketa je ORIGINÁL.

Domáce omáčky – všetky naše omáčky si sami vyrábame. Sladíme ich výhradne trstinovým cukrom. Pri omáčkach ako je majonéza alebo tatárska, používame výhradne, z hľadiska bezpečnosti potravín namiesto surových vajec pasterizované vaječné produkty. Výroba vaječných produktov podlieha osobitným hygienickým požiadavkám, ktoré sú definované príslušným nariadením Európskej komisie.

EKO Obaly -  všetky naše obaly sú z obnoviteľných, recyklovaných a kompostovateľných zdrojov. Pomáhame tak chrániť prírodu.